LENOVO L440

MAK computers
79 % Pershtypje pozitive

20 500 LEK$990.00

Edhe 10 Cope

OKAZION
Intel® Pentium 3550M (Up to 2.3 GHz, 2MB L3, 1600 MHz FSB)
Ram 4 Gb
SSHD 500 Gb
Ekrani 14.0" HD (1366 x 768), 14.0" HD (1600 x 900)
1 x VGA
1 x USB 3.0
3 x USB 2.0
1 x Express Card (Smart Card)
1 x Mic/headphone combo
1 x RJ45
4-in-1 card reader (SD, MMC, SDHC, SDXC)
TrackPoint®
TrackPad
NumPad


Mënyrat e Blerjes

Zgjidhni mënyrën që do e bleni artikullin.

Duhet te shkoni ne adresen qe do ju jape shitesi qe te bleni artikullin.
Duke klikuar Kryej Blerjen ju prenotoni artikullin dhe viheni ne kontakt me shitesin.

Adresat Tuaja
Shto Adresë të Re
Pagesën do ta bëni tek pika postare kur te merrni artikullin.
Adresa Dergimit


Regjistrohu Tani

Nese keni nje llogari ne faqen tone IDENTIFIKOHU KETUNotice: Undefined variable: USER_FOTO in /home/ki288876/public_html/artikulli.php on line 595

Notice: Undefined variable: USER_FOTO in /home/ki288876/public_html/artikulli.php on line 605

Artikulli eshte i ri dhe i paketuar dhe ndodhet ne Shkoder.

Shitesi e shet artikullin vetem ne adresen e tij, dhe nuk pranon te jua dergoje me poste.
Duhet ta kryeni blerjen ne faqen tone qe te merrni te dhenat e adreses dhe kontaktet me shitesin.

Per te blere artikullin duhet te klikoni ne butonin Kryej Blerjen.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • John

  27 DEC 2018, 8:0 PM

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

 • John

  27 DEC 2018, 8:0 PM

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

 • John

  27 DEC 2018, 8:0 PM

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Your Rating:

Sygjerime per ju

 Shkoder

Lenovo L440

20 500 LEK + 1 COIN

MAK computers
 Shkoder

HP Elitebook Revolve 810 G3

30 900 LEK + 1 COIN

MAK computers